[ Kapatmak İçin TIKLAYIN!. ]

Ne Mutlu Türküm Diyene.,Mustafa Kemal ATATÜRK
WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ.. .. TÜRK SİVİL İNİSİYATİF WEB ANA SEYFAMIZDA DUYURU VE ÇALIŞMALARIMIZLA İLGİLİ BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ..
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
  TUSİP
  Ayın Yıldızı
  Mustafa Kemal ATATÜRK
  DAVET
  Yeni Sayfa 1


   

  Sayın Başkan,

  Malumunuz olduğu üzere; Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, milli iradenin temsilcisi olan sivil toplum kuruluşları ( Vilayet-i Şarkiye, Anadolu, Rumeli, Müdafa-i Hukuk ) tarafından kurulmuş milli iradeye dayanan, egemenliğin, kayıtsız şartsız Türk Milletine ait olduğu demokratik, laik, sosyal bir hukuk Devletidir.

  Bu yönü ile Türkiye Cumhuriyeti Devleti, Dünyada, sivil toplum kuruluşları tarafından kurulmuş ilk ve tek Milli Devlettir.

  Türkiye Cumhuriyeti, Devletinin Kuruluş esaslarına bağlı, Türk toplumunun ekonomik, sosyal, kütürel kalkınmasına ve ilerlemesine hizmet etmek, toplumun tüm yasal demokratik hak ve menfaatlerini savunmak amacıyla bir araya gelen, sivil toplum kuruluşları olarak Türkiye Sivil İnsiyatif Platformunu kurmuş bulunmaktayız.

  Bu ilke ve esaslara bağlı tüm sivil toplum kuruluşlarımızı Türkiye Sivil İnsiyatif Platformuna katılmaya ve çalışmalara destek olmaya davet ediyoruz.... 25.10.2018

  Saygılarımla,

   

   

  İsrafil ÇELİK

  TÜSİP

  Yürütme Kurulu Başkanı


   Not:

  1. Tüsip’e katılmak isteyen Sivil Toplum Kuruluşları; almış oldukları Yönetim kurulu katılma kararında kuruluşlarını temsil edecek olan kişinin belirtilmesi gerekmektedir .


  Adres:

  Eti Mahallesi, Ali Suavi Sokak No.: 1 – 17 , Kat : 5 ( Ema İş Merkezi )

  Maltepe - 06570 / ANKARA


   

  Tel. - Faks: 0.312. 232 13 62

  E-Mail: tusip2017@gmail.com

  Web: www.sivilinsiyatif.org