[ Kapatmak İçin TIKLAYIN!. ]

Ne Mutlu Türküm Diyene.,Mustafa Kemal ATATÜRK
WEB SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ.. .. TÜRK SİVİL İNİSİYATİF WEB ANA SEYFAMIZDA DUYURU VE ÇALIŞMALARIMIZLA İLGİLİ BİLGİLERİ BULABİLİRSİNİZ..
Web Sitemize Hoşgeldiniz...
  TUSİP
  Ayın Yıldızı
  Mustafa Kemal ATATÜRK
  
  Kurucu Uye
                                                                           

                                                                  

   

                                                                     Yunus DÜMEN 

  1954 yılının haziran ayında Amasya’nın bir yörük köyü olan Yuvacık köyünde dünya ya gelmiştir.  İlk ve orta öğretimini Amasya da tamamladı.
  1975 yılın da Amasya öğretmen okulundan mezun oldu. Aynı yıl, sporcu kimliğinin de verdiği güvenle çok sevdiği beden eğitimi öğretmenliği sınavını kazanarak, Gazi     Eğitim Enstitüsü Beden eğitimi bölümüne girdi. 1979 yılında mezun oldu.  Aynı yıl öğretmenliğe başladı. 
  1989 yılın da: Gazi Eğitim Mezunları Eğitim – Kültür ve Spor Vakfı’nın kurucu başkanı oldu ve halen vakfın başkanlığını yürütmektedir.
  Sivil toplum kuruluşu olmanın sorumluluğunu yerine getirmek için mezunu olduğu Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencilerine maddi manevi katkıda bulunmayı bir görev kabul etti.               
  Ayrıca, vatanlarından kovulan, sürülen, göce zorlanan soydaşlarımızdan;  Ana-vatan Türkiye ye sığınan kardeşlerimize yardım için kurulan komiteye gönüllü başkan oldu.
  Evli ve iki çocuk babasıdır.